„Úspech je vaša úloha, povinnosť a zodpovednosť.“

VERÍTE VO SVOJ POTENCIÁL?

GIGANTI REBRÍČKA FORTUNE 500 ako Google, Microsoft, Amazon, Twitter, Ernst&Young, BMW a mnohí ďalší NÁM ZVERILI ŠKOLENIE SVOJICH TÍMOV. Aj vy môžete mať prístup k rovnakým prevratným nástrojom, ktoré pomohli k úspechu im.

Cardone University, naša online vzdelávacia platforma, v kombinácii s praktickými seminármi a workshopmi bola navrhnutá pre jedinú vec – aby spoločne zaistili, že budete vybavení všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete pre dosiahnutie úspechu vo vašej firme, kariére a živote.

KTO JE GRANT CARDONE

Grant Cardone sa z nezamestnateľného absolventa s mankom 40.000 $ na študentských pôžičkách za školné vypracoval na majiteľa piatich firiem s obratom 100-miliónov dolárov a nehnuteľností v hodnote cez 700-miliónov dolárov.

Je autorom 5 odborných kníh pre prodajcov, 12 programov na seba školenie, ktoré majú milióny absolventov, a je považovaný za jedného z 5 najvplyvnejších CEO na svete.

DOSTÁVATE KAŽDÝ TÝŽDEŇ MOJE „STRATÉGIE 10X“?

  

SÉRIA KNÍH GRANTA CARDONEHO pre MASÍVNY ÚSPECH

 		
Bryan WebsterBryan WebsterSales Consultant, Keyes Cars
Ta nejlepší inspirace! Oceňuji váš přístup a jsem vděčný za vaše kursy. Grantova videa, CD a učební materiály ze mě udělaly to, co jsem dnes ... Těším se na zítřek.
Shane DavisShane DavisSales Consultant, Lithia Toyota of Abilene
Jako zaměstnanec Lithia bych vám, Grante, rád osobně poděkoval. Materiál od vás mi pomohl dostat se z mantinelů střední třídy a jejího způsobu myšlení. Kromě vašeho virtuálního tréninku jsem koupil i 3 vaše knihy, a z každé z nich jsem si něco vzal. Vy jste mě od samotného školení prodejního personálu posunuli  dál a naučili mě změnit způsob myšlení. Znovu díky a ať vydrží tah na branku!
Kenan PyeattKenan Pyeatt
Grante Cardone, díky. Naše partnerství je skvělé a s radostí můžu říct, že díky vám a vašemu produktu se nám každý den daří stále lépe!
Joel CurtoJoel CurtoInternet Sales, Cox Chevy/Mazda
Díky vaší pomoci a zkušenostem žiju svůj sen. Každý den se přibližuji k tomu, abych dal všechny svoje nápady dohromady tak, aby fungovaly.
Donny WilsonDonny WilsonGeneral Manager, Pete Powersports
Vaše produkty a služby jsou mnohem lepší než cokoli jiného na trhu! Inspirujete, motivujete a měníte lidem život! Díky za všechno, co děláte!
Billy McDadeBilly McDadeInternet Sales Manager, Pikeland Motors
Velmi mi pomáhá “85 uzavřených kontraktů” a Grant Cardone Live. Poslouchám je non-stop každý den a můj přístup k prodeji se poslední měsíc zcela změnil.
Show Buttons
Hide Buttons