Kiedy byłem młody, oglądałem Jamesa Bonda. Myślałem sobie, że właśnie taki chcę być. Cardone. Grant Cardone.

Jednak w naszym społeczeństwie nie możesz mówić ludziom, że chcesz być Jamesem Bondem. Nie możesz mówić, że chcesz być bogaty. Nie możesz powiedzieć ludziom, że chcesz, aby twoja twarz została kiedyś umieszczona na autobusie.

Czemu? Bo ludzie będą cię nazywać aroganckim, mówić, że to za dużo, że nie ma takiej potrzeby. Powiedzą ci, żebyś się uspokoił, nie celował zbyt wysoko, po prostu był normalny.

Wybaczcie, ale nie chcę przeciętnego życia. Jako młody człowiek widziałem Jamesa Bonda, wyposażonego w fajną broń, świetne garnitury i otoczonego atrakcyjnymi kobietami.

Widziałem też, że był odpowiedzialny, lekceważył autorytety w słusznej sprawie i był bardziej niebezpieczny niż źli ludzie. Jednak co, jako młodego człowieka, inspirowało mnie do zostania Jamesem Bondem?

oto 4 cechy agenta 007, które ty też powinieneś posiadać:

 

1. pewność siebie

Bond wie, kim jest i czego może dokonać. Ma odwagę i podejmuje ryzyko. Każdy, kto nigdy nie robi niczego wielkiego, unika ryzyka. Jednak, aby uporać się ze swoimi obawami, trzeba być asertywnym. Musisz być zdecydowany, aby podejmować działania w trudnej sytuacji, nie siedzieć i być pasywnym.

Jak napisałem w książce „Reguła 10X”, idź na całość lub daj sobie spokój! Ludzie, którzy są pewni siebie podejmują zwykle 10 razy szerzej zakrojone działania, aby mieć pewność, że zadanie zostanie wykonane.

2. samokontrola

Bond nie rzuca słów na wiatr. Zachowuje spokój w każdej trudnej sytuacji. Nie poddaje się presji. To wymaga pewnego poziomu samokontroli, czego brakuje większości ludzi w naszym społeczeństwie.

Nie zobaczysz Bonda, który imprezuje w weekendy. Nie dogadza sobie. Widząc go w akcji wiesz, że prowadzi zdyscyplinowane życie. Zdyscyplinowanie i samokontrola to zazwyczaj jedna z kluczowych cech, które oddzielają sukcesy od niepowodzeń w życiu.

3. sprawność fizyczna

Bond jest dobrze zbudowany. Jest umięśniony. Dba o siebie. Żaden chłopiec nigdy nie powiedział sobie, że jak dorośnie, to chce być mięczakiem, kuleczką czy cieniasem, prawda?

Wysportowany agent 007 jest dobry w walce wręcz, ale wie również jak posługiwać się bronią. Jednym słowem, jest przygotowany. Kiedy nadchodzi niebezpieczeństwo, może sobie z nim poradzić, również dzięki sile fizycznej! Ty też musisz być gotowy, wziąć odpowiedzialność za swoje otoczenie.

4. świetny strój

Bond dobrze się ubiera. Nie widzisz go na ekranie w spodniach od dresu – nosi garnitury, koszule z kołnierzykiem i dobrze dopasowane spodnie.

Stylowy, wysokiej jakości ubiór w znacznym stopniu wpływa na to, jak będziesz postrzegany przez innych. Krzykliwy samochód -jak Aston-Martin- Bondowi z pewnością też w tym nie szkodzi.

Czy ci się to podoba, czy nie, ludzie będą cię traktować poważniej, jeśli zaczniesz wyglądać lepiej.

Te cechy agenta 007 są DOBRE dla twojego życia i biznesu.

Bądź pewny siebie, kontroluj swoje emocje, rozwijaj sprawność fizyczną i załóż świetne ubranie każdego ranka. Będziesz czuł się lepiej z samym SOBĄ i staniesz się bardziej produktywny, zwiększając swoje dochody.

Bądź świetny,

GC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons