Jest tylko kilka osób, które uchodzą za jednych z największych sprzedawców historii. Jednym z nich był Charles Atlas. Jeśli nie wiesz o kogo chodzi, to Charles Atlas był znany ze słynnych reklam treningów fitness, które przyniosły mu miliony dolarów w latach 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku.

Sprzedawał ideę lepszego ciała, ale tym, co naprawdę oferował była PEWNOŚĆ SIEBIE.

Oto przykład jednej z jego reklam – przeczytaj uważnie:

[– Hej, chudzielcu! Widać ci żebra!

– Nie pozwalaj mu, żeby cię bił, Joe!

– Uważaj co mówisz, kolego…

– Zamknij się, worku na kości!

Cholera! Mam dość bycia wychudzonym strachem na wróble. Charles Atlas twierdzi, że może zrobić ze mnie nowego mężczyznę! Zaryzykuję i zdobędę jego darmową książkę!

PÓŹNIEJ

O rany! To nie zajęło długo. Co za rzeźba. Teraz zajmę się tym osiłkiem.

– Mały klaps… od tego „worka na kości”, pamiętasz?

– Joe! Prawdziwy mięśniak z ciebie.

– CO ZA FACET! A był taki chudy!

Z ciebie też mogę zrobić nowego mężczyznę. Wystarczy jedynie 15 minut dziennie!

CHARLES ATLAS

Zdobywca tytułu „Najlepiej umięśnionego mężczyzny na świecie”

Ludzie śmiali się z moich 44 kg wagi. Wstydziłem się rozbierać podczas treningów czy przed wejściem do wody. Dziewczyny żartowały sobie ze mnie za moimi plecami. WTEDY odkryłem swój system budowy mięśni: „Dynamic tension”. Zrobił ze mnie prawdziwy okaz męskości, który dał mi tytuł „Najlepiej umięśnionego mężczyzny na świecie”.

Jaki jest mój sekret?

Kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz zdrowego, krzepkiego i uśmiechniętego faceta, będziesz zdziwiony tym jak SZYBKIE REZULTATY przynosi program „Dynamic tension”! To łatwy, NATURALNY trening, który możesz prowadzić w swoim domu JEDYNIE PRZEZ 15 MINUT DZIENNIE. Tylko popatrz na swoją chudą klatkę piersiową i ramiona, które zaczynają się poszerzać… te chude ręce i nogi zaczynają puchnąć… a całe twoje ciało zaczyna „żyć” i jest pełne werwy!

 Tysiące mężczyzn zyskało mięśnie dzięki mojej metodzie. Nie każę ci używać żadnych gadżetów. Z programem „Dynamic tension” wykorzystujesz jedynie siłę drzemiącą w twoim własnym ciele – patrz jak rośnie i zmienia się prawdziwe, trwałe MIĘŚNIE.

ZA DARMO – moja 32-stronicowa ilustrowana książka jest twoja – nie za 1 dolara ani za 10 centów – ale ZA DARMO

Napisz do mnie, aby dostać książkę „Zdrowie i siła na lata”, która zawiera 32 strony zdjęć i wartościowych porad. Pokazuje, że program „Dynamic tension” działa, odpowiada też na najważniejsze pytania czytelników. W cenie, która pozwoli każdemu uzyskać lepszą rzeźbę mięśniową. Wyślę ci egzemplarz ZA DARMO. Możesz zmienić całe twoje życie. Wyślij kupon bezpośrednio do mnie:  Charles Atlas, lok. 29, 23-cia ulica 115E, 10 Nowy Jork, N. Y.

CHARLES ATLAS, lok. 29, 23-cia ulica 115E, 10 Nowy Jork, N. Y.

Wyślij mi – całkowicie DARMOWY – egzemplarz twojej słynnej książki Zdrowie i siła na lata – dostanę 32 strony wypełnione zdjęciami, odpowiedziami na najważniejsze pytania i wartościowymi poradami. Książka jest moją własnością i wysłanie mi jej nie rodzi dla mnie żadnych zobowiązań.

Nazwisko…………………………………Wiek…………..

(wydrukuj lub wypisz wyraźnie)

Adres….……………………………………………………

Miasto………………………………..Stan………………..

󠆯Jeśli masz mniej niż 14 lat, zaznacz, aby otrzymać Broszurę A.

 

 

]

W tamtym czasie nie można było znaleźć komiksu, w którym nie byłoby Charlesa Atlasa. Ale dlaczego Charles Atlas odniósł taki sukces, dlaczego jego programy sprzedały się w takiej liczbie?

Oto trzy główne powody:

1.              Atlas znał słabe punkty i lęki swoich odbiorców

Komiks pokazuje typowego nieśmiałego, chudego faceta, który nie tylko jest zastraszony, ale też staje się niedowartościowany. Co może być gorszego dla faceta niż bycie popychadłem dla jakiegoś wielkiego gościa na plaży?

A tu twoja dziewczyna jeszcze bardziej cię zawstydza.

Charles Atlas znał swoich odbiorców, więc wiedział, czego się boją. I grał na ich emocjach.

2. Pokazał, że ma rozwiązanie problemu odbiorców

Po tym, jak słabeusz zostanie zastraszony, pokazane jest, że ten młody człowiek zdobył program treningu siłowego Atlasa.

Zauważ, że komiks nie pokazuje czasu rzeczywistego i PRACY potrzebnej do przemiany twojego ciała – po prostu używa łatwego przejścia „PÓŹNIEJ”, co oszczędza klientowi myślenia o jakimkolwiek bólu lub pracy, którą będzie musiał wykonywać, aby uzyskać wyniki.

 

[Cholera! Mam dość bycia wychudzonym strachem na wróble. Charles Atlas twierdzi, że może zrobić ze mnie nowego mężczyznę! Zaryzykuję i zdobędę jego darmową książkę!

PÓŹNIEJ

O rany! To nie zajęło długo. Co za rzeźba. Teraz zajmę się tym osiłkiem. ]

To nie musi być nieuczciwe, ponieważ kiedy sprzedajesz, musisz podkreślać KORZYŚCI, które ludzie otrzymają z twojego produktu, a nie przedstawiać wszystkich szczegółów i całego procesu.

Czy ty też pokazujesz ludziom główne korzyści, jakie twoi klienci otrzymają z twojego produktu lub usługi?

Ja na przykład pomagam ludziom stać się bogatymi, ale nie rozwodzę się nad tym, że zwykle zajmuje to trochę czasu. Rysuję przed nimi obraz końcowych rezultatów, które chcą osiągnąć.

Charles Atlas był w tym mistrzem, pozwalając swoim odbiorcom wyobrazić sobie, jak ich życie może wyglądać, gdy tylko będą mieli jego produkt:

[– Mały klaps… od tego „worka na kości”, pamiętasz?

– Joe! Prawdziwy mięśniak z ciebie.

– CO ZA FACET! A był taki chudy!    ]

Charles Atlas pokazał swoim młodym męskim odbiorcom korzyści, które przyniósł jego produkt – podziw kobiet.

3. Atlas miał świetną ofertę

Ograniczenie ryzyka dla klientów. Prawda jest taka, że WSZYSCY świetni sprzedawcy wiedzą, jak zmniejszyć ryzyko w umysłach klientów.

Oczywiście Atlas wykorzystałby tą darmową książkę, aby pokazać klientom więcej informacji na temat tego, co może dla nich zrobić, a następnie, aby przekonać ich do swojego głównego programu szkoleniowego. Jednak to nie klient ponosił ryzyko, sprzedawca musiał być tak pewny co do swojego produktu i usługi, że ponosił koszty wysyłania odbiorcom czegoś ZA DARMO.

To jedna z moich strategii – ponieważ wiem, że wartość jaką daję, wykracza daleko poza to, co obiecuję, jestem gotów podjąć ryzyko i wysłać ludziom produkt ZA DARMO, wiedząc, że kiedy zobaczą, że reguła 10X naprawdę działa, później wrócą po moje główne programy tworzenia majętności.

Co przyniosło sukces Charlesowi Atlasowi?

Umiejętność opowiedzenia historii ma zasadnicze znaczenie dla sprzedaży. Ludzie utożsamiają się z historiami. Te ich intrygują, a wyobraźnia odbiorcy sprawia, że stawia się on w miejscu postaci z opowieści.

Oto od czego zaczyna się narracja Atlasa:

[– Nie pozwalaj mu, żeby cię bił, Joe!

– Uważaj co mówisz, kolego…

– Zamknij się, worku na kości!    ]

A kończy się na tym:

[– Joe! Prawdziwy mięśniak z ciebie.

– CO ZA FACET! A był taki chudy!   ]

 

Ogromna różnica, prawda? Czy to jest słabe? Może. Czy odzwierciedla prawdziwe emocje, które odczuwają mężczyźni na całym świecie? Wiesz, że tak.

I właśnie dlatego Charles Atlas był znakomitym sprzedawcą.

Pozwól, że teraz zabiorę CIĘ w podróż

Ta historia właściwie nie jest wymyślona, ponieważ sam ją przeżyłem. Miałem 25 lat i byłem bez grosza – do takiego stopnia, że ledwie mogłem pozwolić sobie na czynsz w zaniedbanym bliźniaku z cegły.

Kiedy byłem już zmęczony brakiem celu w życiu, wykończony byciem bankrutem, zacząłem poznawać życie bogatych ludzi. Chciałem odkryć ich sekrety.

  • Jak doszli do bogactwa?
  • Co takiego zrobili?

Nie studiowałem tego, co mówili ludzie bogaci, uczyłem się tego, co zrobili, by stworzyć swoje bogactwo i utrzymać je. Kiedy zacząłem stosować ich sekrety i uczyć się sprzedawać produkty i usługi, wyprowadziłem się z małego, ceglanego bliźniaka na 33 piętro własnego wieżowca, gdzie dzisiaj mieszkam. Każde piętro budynku ma balkon, z którego jest znacznie lepszy widok niż z mojego starego bliźniaka. Nieźle, prawda?

Zmierzam do tego, że ty MOŻESZ też tak mieszkać (albo w dowolnym miejscu, gdzie zapragniesz). Chcę ci pokazać, jak to zrobić.

„Zaryzykuj koszt wysyłki” i zdobądź książkę Reguła 10X za darmo (wersja językowa angielska). Rozpoczniesz z nią podróż, która zakończy się dla ciebie znacznie większym kontem w banku.

Co tak naprawdę masz do stracenia? Reguła 10X zmieniła życie setek tysięcy innych osób. Jeśli mi nie wierzysz, sprawdź w internecie. Wygooglaj hasło „10X Rule” i przeczytaj recenzje w serwisie Amazon. Reguła 10X to klucz do sukcesu i posiadania większej ilości pieniędzy w życiu.

Nie mogę się doczekać, aby pomóc ci zmienić twoje życie na lepsze.

Bądź świetny,

GC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons