Jak wielką masz motywację, aby sprawić, żeby 2019 był najlepszym rokiem w twoim życiu?

Ja jestem gotowy na to, aby zniszczyć 2019 największymi, najbardziej szalonymi celami jakie ktoś mógłby KIEDYKOLWIEK sobie postawić. Jednak jeśli rozejrzysz się wokół, 80% ludzi NIE ZREALIZUJE swoich postanowień noworocznych do 15-go lutego.

Ja nie chcę wpisać się w te statystyki.

Kiedy cele nie są wystarczająco duże, łatwo je porzucić, gdy entuzjazm opadnie. To dlatego tak wiele osób wraca do swoich starych nawyków w ciągu miesiąca. Do 1-go lutego twoje cele z 1-go stycznia będą wydawały się odległe, być może nierealne … Może się okazać, że twoja samodyscyplina opada.

To nie przypadek, że zarezerwowałem 1-go lutego jako dzień otwierający konferencję 10XGrowth Con 3 – będzie to dokładnie miesiąc po twoich noworocznych postanowieniach i właśnie wtedy, gdy te postanowienia zaczynają tracić sens dla 80% ludzi.

A oto sedno sprawy: Jeśli jesteś choć trochę podobny do mnie …

Wiesz, jak trudno jest rozwijać dyscyplinę.

W niektóre dni robisz to co należy, ale czasem zbaczasz też z kursu.

Ja kiedy korzystam ze swoich codziennych rytuałów, mam najlepsze dni. Jestem bardziej konsekwentny w realizacji moich celów i kontroluję swoje życie. Kiedy jestem zdyscyplinowany, czuję, że wygrywam.

  • Jestem szczęśliwszy
  • Mam więcej energii
  • Jestem bardziej pewny siebie
  • Robię więcej

Wierzę, że tracisz entuzjazm dla swoich celów, ponieważ nie otaczasz się nimi każdego dnia. Jeśli nie widzisz swoich celów przed sobą, łatwo jest ci ich NIE doceniać. Codzienne rytuały pomogą ci skoncentrować się na tym, co jest dla ciebie ważne, oraz na tym, jakie działania musisz podjąć, aby zachować nadchodzące noworoczne postanowienia.

Rytuały pomagają tworzyć normalność, przewidywalność i kontrolę w tym nieprzewidywalnym świecie.

Pamiętaj, że nie zależy mi na tym, aby mój codzienny rytuał był w 100% właściwy. Bardziej zależy mi na budowaniu dyscypliny i zmierzeniu się z moimi celami w mojej głowie. Dlatego wolę wybrać krótką bieżnię, ale iść do celu.

Jeśli mogę określić nowy wzorzec w ciągu trzech lub pięciu dni, to udowodniłem sobie, że mam coś co jest dobre. Kiedy to już zrobię, bardziej tego trzymam.

Moje codzienne rytuały mogą się zmieniać, ale jest kilka rzeczy, które robię zawsze.

Skorzystaj z nich, aby nie zrezygnować ze swoich postanowień na 2019 rok:

 

Nr 1 Wstań wcześniej niż słońce

Zaczynam od wygranej. Zawsze pracuję najlepiej, gdy mam kontrolę nad moim dniem. Wstaję przed wzejściem słońca. Gdy pokonam słońce, czuję się spełniony i wygrywam.  Daj sobie zastrzyk energii. Jedyne co musisz zrobić, to wstać z łóżka.

Nr 2 Notuj swoją przyszłość

Bez względu na to, jak się czuję, wstaję z łóżka i zapisuję swoje cele. Robię to od kiedy skończyłem 25 lat. W mojej książce „Be obsessed or be average” piszę dużo o karmieniu bestii i głodzeniu wątpliwości.

Moja przeszłość nie jest tym, na co zwracam uwagę – ważna jest moja przyszłość. Nie skupiam się na tym, co się stało, ale na tym, co chcę aby się stało.

#3 Sprawiaj, aby twój dzień był pełny aktywności

Twoje wątpliwości i obawy wzrosną, gdy zaczniesz grać o większą stawkę na większych boiskach. Kontroluj swoje wewnętrzne głosy. Nie czekaj, aż dotrzesz do pracy, aby dowiedzieć się, co masz zamiar zrobić.

Wypełnij swój dzień aktywnością tak bardzo, że nie będziesz mógł wpaść w kłopoty przez bezczynność. Gwarantuję, że za każdym razem, gdy zboczyłeś z toru, miałeś zbyt dużo wolnego czasu.  Im więcej czasu sobie dajesz, tym więcej czasu masz do zmarnowania.

Nie bądź jak wszyscy inni, którzy porzucają swoje cele w pierwszym tygodniu lutego.

Przyjedź na konferencję 10XGrowth Con 3 i przeżyj największą konferencję biznesową na świecie.

Bądź świetny,

GC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons